معرفی شبکه جهانی جنة بقیع
ارتباط با روابط عمومی شبکه
طرح خادمین بقیع
جدول پخش
برنده قرعه کشی این هفته
ارتباط با مدیریت شبکه
آرشیو شبکه جهانی جنة بقیع
راه های همیاری
پیامهای شما
 
 

 

اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْكُو إِلَيْكَ فَقْدَ نَبِيِّنَا وَ غَيْبَةَ إِمَامِنَا (وَلِيِّنَا) وَ شِدَّةَ الزَّمَانِ عَلَيْنَا وَ وُقُوعَ الْفِتَنِ بِنَا وَ تَظَاهُرَ الْأَعْدَاءِ عَلَيْنَا وَ كَثْرَةَ عَدُوِّنَا وَ قِلَّةَ عَدَدِنَا ...

 

روزی شورایی تشکیل شد در سقیفه بنی ساعده، ولی مردم سکوت کردند؛

روز دیگر منصب امامت را به حراج گذاشته و این کرسی را از زیر پای صاحبانش کشیدند و باز مردم سکوت کردند؛

روزی بر صورت ناموس خدا سیلی نواختند و یاس رسول الله  را نیلگون کردند، باز هم مردم سکوت کردند؛

پهلویش را شکستند و ثلث اولاد رسول الله را کشتند و مردم همچنان سکوت کردند؛

سحر گاهی از عقده های بدر و خیبر، شمشیری زهر آگین ساختند و بر فرق سید اوصیا فرود آوردند و پایه هدایت را ویران ساختند و باز مردم نظاره گر، سکوت کردند.

سبط اکبر؛ امام حسن مجتبی را به زهر کین مسموم کردند و پاره های جگرش را در طشت سرازیر کردند و باز هم مردم سکوت کردند...

با غسل شهادت، تهلیل و تکبیر گویان از زیر قرآن صامت گذشتند و به جنگ قرآن ناطق شتافتند و مهر مادرش، آب را- همان که بر طیور و وحوش آن دشت حلال بود- بر او حرام کردند و باز هم مردم سکوت کردند!

مردم با سکوت خو گرفتند و مانوس شدند.

اولاد رسول الله یکی پس از دیگری به واسطه تیغ و زهر کین اهالی سقیفه و پیروانشان از زمین خاکی کنده شدند و عروج کردند و مردم همچنان سکوت کردند.

آخرین ذخیره خدا از نظر ها پنهان ماند و...

بقیة الله خیر لکم ان کنتم مومنین...

اینبار نوبت سکوت کیست؟ ما؟!

ما نیز سکوت کردیم و همچنان به سکوت خود پایبندیم.

نتیجه این همه سکوت همان است که در بقیع آن بهشت مدفون و خاموش، شاهدش هستیم.

نتیجه این همه سکوت، پدید آمدن وهابیتی است که با نگاهی ظالمانه و حق به جانب، ریسمان گره خورده میان زمین و آسمان، میان فرش و عرش، میان خالق و مخلوق را مرده می خوانند و در کنار قبور خاموش با خاک یکسان شده امامانمان لب به موعظه و نصیحت می گشایند که: مردگان را به حال خود وا گذارید، آنان خود نیز گرفتارند!

حرف های آن مبلّغ وهابی خاطرم را می آزارد، همان که می گفت: عصای من پر اثر تر از پیامبر مدفون در مدینه است!

آیا قرار است که باز هم سکوت کنیم؟!

دیگر بس است این همه زبان در کام گرفتن؛ باید به پا خواست؛ باید غیورانه دردمندی خود را فریاد کنیم و اجر رسالت رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم را بپردازیم؛ باید این محبت در دل پنهان شده را بروز دهیم و ثابت کنیم اگر می گوییم؛ یا لیتنا کنا معکم، راست می گوییم.

باید دست در دست یکدیگر گذاشته و معارف اهل بیت و بویژه ائمه مظلوم بقیع علیهم السلام را نشر دهیم. باید با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا، مبانی تشیع را در قالبی امروزی و جوان پسند تبیین کنیم.

باید بتازیم بر هجمه های دشمنان تا نتوانند بال پرواز جوانان و نوجوانان شیعه را به مقراض و قیچی باورهای اعتقادی و اخلاقی غلط بچینند و زمین گیرشان کنند. باید ثابت کنیم که همه ارزش ها تنها و تنها در مذهب و مکتب ثقلین، همان مذهب راستین تشیع، قابل دستیابی است و بس؟

بر آنیم تا با توکل بر خداوند و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و با امید یاری و مدد حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرج الشریف در جهت نشر معارف اهل بیت گامی برداریم و باور، کلامکم نور و امرکم رشد و وصیتکم التقوی را جهانی کنیم.

قصد داریم تا به پاس رسالت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه وآله وسلم محبتمان نسبت به این بزرگان و همچنین مظلومیت ایشان را فریاد زنیم و این فریاد را به دست امواج بسپاریم تا به گوش همگان رسد.

امید است که این گام سبب شود تا لبخندی حاکی از رضایت بر لبان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرج الشریف نقش بندد.

طبیعتا برای رسیدن به این هدف بزرگ، موانع و نیاز هایی وجود دارد؛ لذا بدینوسیله از همه شیفتگان و دلدادگان این حضرات دعوت می نماییم تا ما را در جهت بر طرف کردن این نیاز ها و به تحقق رساندن این هدف بزرگ یاری کنند.

و من الله توفیق